FAL > Aktualności > Aktualności


Fundacja Aktywności Lokalnej (FAL) zaprasza rodziców do wizyty w nowootwartym żłobku. Sprawdźcie sami czy dobrze zmontowaliśmy WASZ Opieka.CZ!
Dni Otwarte mamy codziennie, od poniedziałku do piątku, w godzinach 10.00 - 11.00 oraz 15.00 - 16.00. Z prawdziwą przyjemnością pokażemy Wam, jak zagospodarowaliśmy przestrzeń dla naszych podopiecznych. Dlatego też zachęcamy do odwiedzin naszej placówki. Dni Otwarte mamy w poniedziałki, środy i piątki w godzinach od 12:15 do 13:30. W innych godzinach oraz w pozostałe dni również można do nas przyjść, ale po uprzednim uzgodnieniu telefonicznym.
 

 

Opieka.CZ czyli Opieka Centrum Zabawy mieści się na terenie Poznańskiego Parku Technologiczno - Przemysłowego, na ulicy 28 Czerwca 1956r. nr 398. Jesteśmy pierwszą placówką w Poznaniu, która umożliwia opiekę nad dziećmi również poza godzinami otwarcia placówki - wystarczy to z nami ustalić.


Nasze typowe godziny otwarcia to 7.00 - 17.00 od poniedziałku do piątku, ale poza tymi godzinami też zaopiekujemy się Waszymi dziećmi. Opieka.CZ mieści się w nowoczesnym budynku PPTP, przystosowanym do potrzeb najmłodszych, zgodnie ze WSZYSTKIMI wymaganiami stawianymi placówkom opieki nad dziećmi do lat 3.
Jesteśmy przygotowani do przyjęcia 33 dzieci w wieku od 20 tygodni do lat 3.

Nasze atuty to:
BEZPIECZEŃSTWO - pełen monitoring obiektu z kodowanym dostępem online dla rodziców naszych podopiecznych
ROZWÓJ DZIECKA w przyjaznej przestrzeni, zgodnie z autorskim programem opracowanym przez psychologów i pedagogów
OPIEKA kompetentnej i wykwalifikowanej kadry

My też jesteśmy rodzicami dlatego przygotowaliśmy miejsce, do którego sami oddalibyśmy pod opiekę nasze dzieci. Zapraszamy do odwiedzin - sprawdźcie nas :)

 

Skontaktuj się z nami. Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania:

Info(at)opieka.cz

tel. 061 - 668 68 18,

tel. kom. 663 83 63 73


 
szukaj
FAL