FAL > Ogłoszenia > Ogłoszenia rekrutacyjne - ARCHIWUM

Informacje już wkrótce.

Asystent/Asystentka Kierownik Projektu (oferta praktyk/wolontariatu)

OBECNIE POSZUKUJEMY OSÓB DO BIURA FUNDACJI:

SPECJALISTA/SPECJALISTKA DS. KSIĘGOWO-KADROWYCH, W TYM PŁAC

Numer referencyjny: SKP/FAL/2012
Miejsce pracy: Puszczykowo k. Poznania

Termin rozpoczęcia pracy: od 1 września 2012 r.
Planowane wynagrodzenie zasadnicze w 2012 r.: ok. 2200-2600 zł brutto

Wymiar etatu: 1 etat (istnieje możliwość pracy w niższym wymiarze)

Wynagrodzenie będzie częściowo współfinansowane z Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Prosimy o zapoznanie się z opisem stanowiska pracy, wymaganiami względem kandydatów oraz planowanym procesem rekrutacyjnym.

NIEAKTUALNE. Specjalista/Specjalistka ds. księgowo-kadrowych (oferta pracy)

OPIEKUN DZIECIĘCY / OPIEKUNKA DZIECIĘCA

Numer referencyjny: OP/2013

Opiekun dziecięcy / Opiekunka dziecięca (oferta pracy)

  • Termin rozpoczęcia współpracy: od zaraz
  • Czas trwania współpracy: 2-3 m-ce, tj. min. 200 godz.
  • Wymiar współpracy: praca w tygodniu i w weekendy
  • Miejsce pracy: Biuro FAL w Poznaniu
  • Liczba miejsc: 1 osoba

Wynagrodzenie będzie współfinansowane z Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Weryfikacja dokumentów finansowo-księgowych pod względem formalnym,
  • Pomoc w prowadzeniu ewidencji i rozliczania kosztów podróży służbowych,
  • Pomoc w opisywaniu dokumentów finansowo-księgowych (faktur, delegacji) ze względu na źródła finansowania,
  • Wprowadzanie do ewidencji dokumentów finansowo-księgowych na potrzeby rozliczania projektów współfinansowanych ze środków zewnętrznych, w szczególności dofinansowanych w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego i budżetu państwa,
  • Sporządzanie zestawień finansowych,
  • Współpraca przy sporządzaniu wniosków o płatność i sprawozdań finansowych.
Asystent/Asystentka ds. finansowo-księgowych (oferta praktyk / wolontariatu)

W związku z przygotowaniami do realizacji dużego innowacyjnego projektu poszukujemy osób na stanowisko: Asystent/ka (praktyki)

Czas trwania praktyk: sierpień/wrzesień 2011 – luty 2012 (z możliwością przedłużenia współpracy)
Liczba miejsc praktyk: 2 osoby

Prosimy o przesłanie CV i krótkiego listu motywacyjnego - na adres rekrutacja@fal.org.pl lub przez portal Infopraca.pl

Zapoznaj się z warunkami i zasadami przesłania aplikacji!

Asystent/Asystentka Eksperta (badania w zakresie specyfiki grupy odbiorców - matek/ojców na rynku pracy)

Fundacja Aktywności Lokalnej przyjmie osoby na stanowisko Asystent/-ka ds. projektów w formie wolontariatu lub praktyk.
Czas trwania praktyk (wolontariatu): min. 3 m-ce, min. 200 godz.

Liczba miejsc praktyk (wolontariatu): 1-2 osoby

Prosimy o przesłanie CV i krótkiego listu motywacyjnego - na adres rekrutacja@fal.org.pl

Asystent/-ka ds. projektów (praktyki/wolontariat)

Asystent/asystentka ds. organizacyjnych (praktyki studenckie lub doktoranckie; wolontariat)

Asystent/asystentka ds. organizacyjnych

Fundacja Aktywności Lokalnej - Opieka Centrum Zabawy (Opieka.CZ)
przyjmie osobę na stanowisko Pracownik ds. obsługi projektów

Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz

Wymiar etatu: 1 etat

Zachęcamy do zapoznania się z wymogami podstawowymi i z procesem rekrutacyjnym.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV i krótkiego listu motywacyjnego – na adres rekrutacja@opieka.cz lub przez portal: Infopraca.pl

Pracownik ds. obsługi projektów

W związku z przygotowaniami do realizacji dużego innowacyjnego projektu poszukujemy osób na stanowisko: Asystent/Asystentka Eksperta (praktyki)

Prosimy o przesłanie CV i krótkiego listu motywacyjnego – na adres rekrutacja@fal.org.pl lub przez portal Infopraca.pl

Asystent/Asystentka Eksperta (badania w zakresie współpracy międzysektorowej)

Fundacja Aktywności Lokalnej przyjmie osobę na stanowisko:
Logopeda

Termin rozpoczęcia pracy: od października 2013 r.
Wymiar zaangażowania: do uzgodnienia
Forma współpracy: do uzgodnienia

Prosimy o przesłanie CV i krótkiego listu motywacyjnego – na adres rekrutacja@opieka.cz

Specjalista/Specjalistka - logopeda

szukaj
FAL