FAL > Ogłoszenia > Ogłoszenia rekrutacyjne - ARCHIWUM

Fundacja Aktywności Lokalnej (zał. w 2007) od początku dynamicznie rozwija działalność szkoleniowo-doradczą, w szczególności specjalizując się w prowadzeniu zajęć z umiejętności miękkich (rozwój osobisty i zawodowy) dla różnych grup odbiorców. Kadra Fundacji to grono wykwalifikowanych specjalistów – trenerów, doradców i konsultantów, która pracowała przy ponad 100 projektach szkoleniowo-doradczych. FAL prowadzi agencję zatrudnienia (wpis do KRAZ Certyfikat nr 4682) oraz instytucję szkoleniową (wpis do RIS nr 2.30/00083/2008). FAL jest też wydawcą „Inicjatyw Obywatelskich” – dodatku do regionalnego wydania Gazety Wyborczej oraz angażuje się ogólnopolskie akcje społeczne, m.in. Masz Głos – Masz Wybór, Razem’89.
Obecnie FAL jest realizatorem m.in. innowacyjnego projektu współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego, którego celem jest wzrost konkurencyjności Wielkopolski poprzez wzmocnienie adaptacyjności matek i ojców na rynku pracy w wyniku analizy, testowania i wdrożenia w latach 2011-2014 modelu współpracy międzysektorowej wspierającego godzenie życia zawodowego i prywatnego opartego o ideę flexicurity. Projekt realizowany jest w partnerstwie z Uniwersytetem Ekonomicznym w Poznaniu, Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w Poznaniu oraz Centrum Work-Life Balance w Kokkedal (Dania).

W latach 2008-2011 FAL zrealizowała kilkanaście projektów finansowanych ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, w szczególności dla kobiet-matek w małych gminach Wielkopolski, za które autorka i koordynatorka projektów p. Iwona Janicka została podwójną laureatką konkursu Eurolider2010 organizowanego przez Ministerstwo Rozwoju Regionalnego.


OBECNIE POSZUKUJEMY OSÓB DO BIURA FUNDACJI:
SPECJALISTA/SPECJALISTKA DS. ORGANIZACYJNYCH

Numer referencyjny: SKP/FAL/2012

Miejsce pracy: Puszczykowo k. Poznania

Termin rozpoczęcia pracy: od 1 września 2012 r.
Planowane wynagrodzenie zasadnicze w 2012 r.: ok. 2200-2600 zł brutto

Wymiar etatu: 1 etat (istnieje możliwość pracy w niższym wymiarze)

Wynagrodzenie będzie częściowo współfinansowane z Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Prosimy o zapoznanie się z opisem stanowiska pracy, wymaganiami względem kandydatów oraz planowanym procesem rekrutacyjnym - POBIERZ.


 
szukaj