FAL > Ogłoszenia > Ogłoszenia rekrutacyjne - ARCHIWUM
  • Termin rozpoczęcia współpracy: od zaraz
  • Czas trwania współpracy: 2-3 m-ce, tj. min. 200 godz.
  • Wymiar współpracy: praca w tygodniu i w weekendy
  • Miejsce pracy: Biuro FAL w Poznaniu
  • Liczba miejsc: 1 osoba

Wynagrodzenie będzie współfinansowane z Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Weryfikacja dokumentów finansowo-księgowych pod względem formalnym,
  • Pomoc w prowadzeniu ewidencji i rozliczania kosztów podróży służbowych,
  • Pomoc w opisywaniu dokumentów finansowo-księgowych (faktur, delegacji) ze względu na źródła finansowania,
  • Wprowadzanie do ewidencji dokumentów finansowo-księgowych na potrzeby rozliczania projektów współfinansowanych ze środków zewnętrznych, w szczególności dofinansowanych w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego i budżetu państwa,
  • Sporządzanie zestawień finansowych,
  • Współpraca przy sporządzaniu wniosków o płatność i sprawozdań finansowych.

WYMAGANIA PODSTAWOWE

  • bardzo dobra obsługa komputera i urządzeń biurowych, w szczególności aplikacji administracyjno-biurowych (środowisko Windows – MS Office, w szczególności Excel) oraz obsługi Internetu,
  • umiejętności i zainteresowania związane z pracą nad budżetami, rozliczeniami, finansami
  • doskonała umiejętność organizacji pracy, samodzielność,
  • odpowiedzialność,
  • rzetelność, terminowość,
  • lojalność, wysoka kultura osobista.

WYMAGANIA DODATKOWE (MILE WIDZIANE)

  • mile widziane doświadczenie w rozliczaniu akcji, przedsięwzięć np. w ramach działalności studenckiej i innej,
  • umiejętność pracy w zespole.

OFERUJEMY

  • współpracę z organizacją o uznanej pozycji w środowisku NGO,
  • możliwość zdobycia doświadczenia przy rozliczaniu projektów współfinansowanych
    z Europejskiego Funduszu Społecznego i budżetu państwa
  • zapoznanie się z zasadami prowadzenia pełnej księgowości
  • zapoznanie się z wytycznymi w zakresie kwalifikowania wydatków w ramach PO KL, w tym zasad konkurencyjności
  • referencje na zakończenie współpracy.

PROCES REKRUTACJI:

  1. ETAP – przyjmowanie i analiza dokumentów aplikacyjnych; selekcja
  2. ETAP – zadania kwalifikacyjne, dzień próbny; selekcja
  3. ETAP – rozmowa rekrutacyjna; wybór osób i podpisanie umów

Prosimy o przesłanie CV i krótkiego listu motywacyjnego na adres: rekrutacja@fal.org.pl

Prosimy o uwzględnienie numeru referencyjnego w tytule e-maila: A-FK/2013

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997 r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zm."

WAŻNE! Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi osobami. Gwarantujemy dyskrecję.

Osoby, które złożyły swoje oferty pracy w Fundacji Aktywności Lokalnej (lub naszych klientów) w minionych dwóch latach, a są zainteresowane ww. pracą bardzo prosimy o złożenie aktualnej oferty (z aktualnym CV!).

szukaj
FAL