FAL > Projekty > Eurolider dla Ciebie > Program - Eurolider dla Ciebie

Fundacja Aktywności Lokalnej zaprasza mieszkańców/mieszkanki woj. wielkopolskiego w wieku 18-30 lat do udziału w ciekawym programie pt. „Eurolider dla Ciebie”.

 

Zgłoszenia do programu przyjmowane są do 11 kwietnia 2011 r. (poniedziałek) do 12 kwietnia 2011 r. (wtorek) do godz. 18:00.

 

Program realizowany bedzie od maja do grudnia 2011 r.

 

Oferta Programu "Eurolider dla Ciebie":

  • Szkolenie wstępne z zasad opracowywania projektów (2-dniowe) w Poznaniu w dniach 15-16 kwietnia 2011 r. prowadzone przez Iwonę Janicką (podwójna laureatka konkursu „EUROLIDER” Ministerstwa Rozwoju Regionalnego)
  • Test predyspozycji zawodowych m. Achtnicha
  • Coaching dla 3-5 osób opracowywujących i prowadzacych projekty w Fundacji Aktywności Lokalnej z obszarów: edukacja, zatrudnienie, przedsiebiorczosc, społeczenstwo obywatelskie
  • Tutoring dla 2-4 osób obecnie współpracujących lub planujących współpracę z organizacjami pozarządowymi, studenckimi kołami naukowymi
  • Bezpłatne szkolenia z zakresu opracowywania i realizacji projektów

 

Warunkiem wzięcia udziału w Programie jest udział w szkoleniu wstępnym oraz wniesienie opłaty kwalifikacyjnej.

Uczestnik/uczestniczka Programu "Eurolider dla Ciebie" nie ponosi opłat za udział w Programie, wyjątkiem jest wyżywienie lub koszty przejazdu związane z udziałem w szkoleniach i spotkaniach oraz ewentualne koszty telefoniczne i/lub Internetu. Pozostałe koszty tj. materiały, wynagrodzenie coach'a, tutora oraz przejazdy tutora i coach'a odbywają się na koszt Fundacji Aktywności Lokalnej.

Program - Eurolider dla Ciebie

 
szukaj
Źródło finansowania:

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Więcej informacji: