Wernisaż wystawy

Wernisaż wystawy „Fotografia łączy pokolenia” połączony z warsztatami pt. ”Korzenie i skrzydła”
30 maja 2010 r. (niedziela)
Waga miejska (Stary Rynek), godz. 12.30

Wystawa to podsumowanie warsztatów fotograficznych dla najmłodszych (dzieci w wieku przedszkolnym) i seniorów. Projekt realizowany przez Fundację Aktywności Lokalnej, Stowarzyszenie ENTER ART oraz Pracownię Artystyczną LUPA w Puszczykowie dzięki zaangażowaniu partnerów, tj. Fundacji Orange oraz Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Zaraz po otwarciu wystawy zapraszamy na warsztaty pt. „Korzenie i skrzydła”. Warsztaty rozpoczynają się o pełnych godzinach, tj.: 13:00, 14:00, 15:00, 16:00. Zapisy na miejscu tuż przed zajęciami. Rezerwacja miejsc: tel. 693 198 715 lub pocztą elektroniczną biuro@fal.org.pl

Sięganie do źródeł i korzeni pozwala na uświadomienie tego kim jesteśmy, skąd i z czym przychodzimy. Otoczeni przez dziedzictwo poprzednich pokoleń rośniemy w przeświadczeniu, że „jutro” wzlecimy wysoko, na skrzydłach marzeń. W czasie zajęć, prowadzonych przez nauczycieli Niepublicznego Przedszkola "FLOH" w Puszczykowie i studentów ASP w Poznaniu, uczestnicy będą mieli okazję ozdobić prawdziwe korzenie lub też wykonać skrzydła, przy pomocy różnych materiałów i technik. Stworzone prace utrwalone zostaną na zdjęciach, które wykonają sami uczestnicy warsztatów. Na warsztaty zapraszamy najmłodsze dzieci wraz z opiekunami (rodzicami, dziadkami).

Każdy mały uczestnik otrzyma pamiątkowy dyplom.

Wernisaż odbywa się w ramach dużej imprezy organizowanej przez Stowarzyszenie Artystów Enter Art. Zapraszamy wszystkich 30 maja na Stary Rynek i Plac Wolności w Poznaniu!!!!


 
szukaj
Źródło finansowania:

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Więcej informacji: