FAL > Projekty > MAM DZIECKO - PRACUJĘ > MAM DZIECKO - PRACUJĘ > Spotkania oraz warsztaty dla matek i ojców

W ramach projektu „MAM DZIECKO-PRACUJĘ(...)" mamy małych dzieci z trzech gmin Wielkopolski: Mosiny, Komornik i Lubonia, oraz grupa ojców z Poznania i okolic będą mieli możliwość uczestnictwa w bezpłatnych warsztatach i doradztwie z zakresu work-life balance (tj. godzenie życia zawodowego i prywatnego). Realizatorzy projektu pragną nie tylko pokazać, że łączenie pracy zawodowej z wychowywaniem dziecka jest możliwe, lecz także uświadomić pracującym rodzicom możliwości, z których mogą skorzystać, aby czerpać więcej radości i zadowolenia z życia zawodowego i prywatnego. Rodzic, a także przyszły rodzic, będzie mieć okazję uczestnictwa w cyklu szkoleniowo-doradczym, tj. 8 szkoleniach i doradztwie indywidualnym. Ważne:

  • Na wszystkie zajęcia dedykowane rodzicom rodzic może przyjść z dziećmi, ponieważ na miejscu zapewniona będzie profesjonalna opieka nad maluszkami.
  • W ramach uczestnictwa w projekcie oprócz fachowej wiedzy z zakresu m.in. planowania własnego rozwoju, zarządzania sobą w czasie czy autoprezentacji i komunikacji interpersonalnej, uczestniczki i uczestnicy warsztatów będą mogli nauczyć się jak nosić dziecko w chuście oraz jak zadbać o prawidłowy rozwój dziecka.
  • Ponadto każdy rodzic otrzyma w prezencie chustę wiązaną (nosidło), komplet materiałów dydaktycznych oraz upominki dla dziecka.

Informacje i zgłoszenia zainteresowanych rodziców:
Zainteresowani powinni wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na portalu www.mamdziecko-pracuje.pl
Więcej informacji: info@mamdziecko-pracuje.pl oraz pod nr tel.: 667647041
Zgłoszenia można wysyłać do dn. 11 listopada 2013 r. (poniedziałek).

Liczba miejsc jest ograniczona.

 

Ponadto organizatorzy zapraszają osoby zainteresowane udziałem w projekcie na spotkania informacyjno-rekrutacyjne pt. „MAM DZIECKO – PRACUJĘ. Jak to zrobić?"

 

  • KOMORNIKI: 26.10.2013 (SOBOTA), godz. 16.00, MIEJSCE: Gminny Ośrodek Kultury, ul. Stawna 7/11
  • LUBOŃ: 28.10.2013 (poniedziałek), godz. 17.30, MIEJSCE: Biuro Wrażania Projektu Fundacji Aktywności Lokalnej, ul. 28 Czerwca 1956r. nr 398, 61-441 Poznań
  • MOSINA: 04.11.2013 (wtorek), godz. 17:30, MIEJSCE: Prywatne Przedszkole „Koniczynka", ul. Krzywoustego 29
  • POZNAŃ: 19-20.10.2013 (sobota, niedziela), MIEJSCE: Targi Happy Baby, Międzynarodowe Targi Poznańskie – Pawilon 5, stoisko 141

Podczas spotkań będzie możliwość uzyskania szczegółowych informacji na temat projektu oraz wypełnienia formularza zgłoszeniowego i zapisania się na warsztaty.

Inicjatorem projektu jest Fundacja Aktywności Lokalnej, która przygotowała projekt w oparciu o partnerstwo międzysektorowe tj. we współpracy z Uniwersytetem Ekonomicznym w Poznaniu, Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w Poznaniu oraz Centrum Work-Life Balance z Kokkedal (Dania).

Projekt współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.


 
szukaj
Źródło finansowania:

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Więcej informacji: