FAL > Projekty > Masz głos, Masz wybór > Masz głos, Masz wybór

31 maja  na konferencji prasowej w siedzibie PAP zainaugurowana została kampania profrekwencyjna „Gdziekolwiek będziesz, zagłosuj”. Zaprezentowana została strona internetowa kampanii (gdziekolwiek-bedziesz.pl), a także materiały ją promujące (spoty telewizyjne i radiowe, banery internetowe, koszulki). Na stronie znajduje się „Poradnik wyborcy”, w którym znaleźć można wszystkie ważne informacje dotyczące głosowania w nadchodzących wyborach prezydenckich, a także materiały prasowe. Spoty telewizyjne można obejrzeć też na stronie maszglos.pl (http://maszglos.pl/aktualnosci.php?news_id=1371) oraz na naszym kanale na YouTube (http://www.youtube.com/user/MaszGlosMaszWybor).

 

Przypomnijmy Fundacja Aktywności Lokalnej zaangażowana jest w akcję, w szczególności na terenie Puszczykowa (zwłaszcza młodzież, kobiety), pozostałych gmin powiatu poznańskiego (zwłaszcza kobiety-matki) oraz M.Poznania.

Osoby chętne do udziału w kampanii prosimy o kontakt z Fundacją Aktywności Lokalnej - tel. 693198715, e-mail: biuro@fal.org.pl


 
szukaj
Źródło finansowania:

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Więcej informacji: