FAL > Współpraca > Współpraca

Szanowni Państwo, nasza strona przechodzi małą reorganizację. Nie wszystkie dane są aktualne.
Chętnych do pomocy w przygotowaniu i zrobieniu dla nas nowej strony serdecznie zapraszamy.
Zachęcamy do śledzenia naszych profili na portalu społecznościowym:

FAL:
https://www.facebook.com/FundacjaAktywnosciLokalnej/
KARnet:
https://www.facebook.com/KARnet.mlodziez/

Prosimy o cierpliwość. Dziękujemy.

Serwis w trakcie zmian

Jeszcze tylko jeden dzień dzieli nas od Kongresu Kobiet - społecznej inicjatywy i stowarzyszenia, które zrzesza osoby indywidualne, organizacje pozarządowe, przedstawicielki biznesu, polityki, świata nauki, sztuki, dziennikarstwa, związków zawodowych, związków pracodawców oraz wiele innych. Kongres skupia kobiety z całej Polski, o różnych poglądach, wywodzące się z różnych środowisk.

Już jutro przedstawicielki Fundacji Aktywności Lokalnej wyruszą na V KONGRES KOBIET odbywający w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie w dzniach 14-15 czerwca 2013.

Kobiety aktywne na Kongresie Kobiet

Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Matki

Wszystkiego naj naj najlepszego z okazji Dnia Matki

Już wkrótce będziemy się cieszyć wyremontowanym żłobkiem, w którym radośnie będą bawić się dzieci. Odsłaniamy rąbka tajemnicy i pokazujemy Wam nasze przygotowania.

 

Remont żłobka

Ministerstwo Rozwoju Regionalnego ogłosiło III edycję konkursu o Nagrodę EUROLIDER. Celem konkursu jest wyróżnienie osób, które swoim zaangażowaniem na rzecz rozwoju lokalnego i aktywizacji lokalnej społeczności, sięgając po Fundusze Europejskie zmieniają na lepsze otaczającą rzeczywistość. Zapraszamy do zgłaszania swoich kandydatów do 18 lutego 2011 r. (piątek)!

Ogłoszono III edycję konkursu o Nagrodę Ministra Rozwoju Regionalnego EUROLIDER

Zgłaszamy kandydaturę IWONY JANICKIEJ do Poznańskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego

 

 

 

 

Zgłaszamy kandydaturę IWONY JANICKIEJ do Poznańskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego

W programie Gość Wieczoru WTK – otwarta antena, można bylo zobaczyć Iwonę Janicką i dr. Krzysztofa Bondyrę. Tematem programu były zbliżające się wybory samorządowe.

Gość Wieczoru WTK – Iwona Janicka i Krzysztof Bondyra

Podczas konferencj "Wiedza zmienia przyszłość - praca socjalna w sieci" organizowanej przez ROPS w Poznaniu w ramach projektu "Podnoszenie kwalifikacji kadr pomocy i integracji społecznej w Wielkopolsce", wyróżnienie otrzymała m.in. Iwona Janicka.

Wyróżnienie Zarządu Województwa Wielkopolskiego

Fundacja „Obywatelki.pl” ogłosiła wyniki konkursu "Obywatelka Poszukiwana" W TOP 100 znalazła się Iwona Janicka.

Iwona Janicka laureatką konkursu

Zapraszamy na program z cyklu "Pracodawca Twój Wybór" TVP Poznań, w którym poruszana jest tematyka mam z małymi dziećmi w kontekście sytuacji na rynku pracy. Między innymi fragmenty wywiadu z Iwoną Janicką oraz człońkiniami Stowarzyszenia Poznań w Chuście podczas Wielkopolskich Targów Przedsiębiorczości Społecznej w Poznaniu.

TVP Poznań - Pracodawca Twój Wybór

W związku z zaangażowaniem w ogólnopolskią Akcję "Masz Głos Masz Wybór" przez wydawcę "Inicjatyw Obywatelskich" (dodatku do regionalnej Gazety Wyborczej) i realizatorów projektu pt. "INICJATYWY OBYWATELSKIE. Promocja i upowszechnianie idei partnerstwa międzysektorowego w Wielkopolsce" serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na debatę z kandydatami pretendującymi do urzędu Prezydenta Miasta Poznania.

Debata prezydencka pt.

W dniach 18-24 pazdziernika 2010 odbędzie sie kolejny Ogolnopolski Tydzień Kariery, pod patronatem medialnym Inicjatyw Obywatelskich. Serdecznie zapraszamy.

Ogólnopolski Tydzień Kariery

18-25 wrzesnia 2010 r. w Puszczykowie

„Tydzień Inicjatyw Pozarządowych– Teraz Organizacje Puszczykowskie”

Chcesz wiedzieć wiecej o konkretnej organizacji?
Wstapic do stowarzyszenia lub zostac wolontariuszem jakiejs fundacji?
Może chcesz  nawiązać wpółprace partnerską i zrealizować wspólne przedsięwzięcie?
Odwiedz nas już 18 wrzesnia 2010 r w godz. 14:00 – 18:00
na terenie Biblioteki Miejskiej Centrum Animacji Kultury
w Puszczykowie, ul. Wysoka 1

Tydzień Inicjatyw Pozarządowych - Teraz Organizacje Puszczykowskie
Już 6 września w poniedziałkowej Gazecie pojawi się dodatkowa wkładka poświęcona działalności pozarządowej. Po czterech latach na łamy Gazety powróciły Inicjatywy Obywatelskie. Dodatek mocno się zmienił. Powstało nowe logo, modyfikacji uległa szata graficzna, są też nowi redaktorzy. Zmianie nie uległ za to profil dodatku. Inicjatywy nadal będą poświęcone działalności pozarządowej, zwanej też ngo(non government organisation).

Inicjatywy Obywatelskie wracają

Informujemy, że rozpoczynamy rekrutację do 5 projektów skierowanych do kobiet-matek z gmin Buk, Dopiewo, Kleszczewo, Kostrzyn i Śmigiel (woj.wielkopolskie).
Zgłoszenia przyjmowane będą do 30 września lub 2 października 2009 r. (w zależności od projektu) ewentualnie do wyczerpania miejsc.

Na naszej stronie można zapoznać się z warunkami uczestnictwa oraz można pobrać formularze zgłoszeniowe.

Bezpłatne szkolenia dla kobiet

10 kwietnia 2010 roku, w drodze na uroczystości 70. rocznicy Zbrodni Katyńskiej zginął Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Lech Kaczyński wraz z Małżonką - Marią Kaczyńską oraz członkowie polskiej delegacji, w tym posłowie i senatorowie oraz załoga samolotu.


W imieniu Fundacji Aktywności Lokalnej rodzinom zmarłych i Ich bliskim składamy wyrazy głębokiego współczucia.

Żałoba Narodowa

Oficjalny serwis aukcyjny WOŚP. Kup lub sprzedaj cokolwiek - tak też możesz pomóc

Zapraszamy do naszej aukcji - zostań właścicielem koszulki i zasil akcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

FAL dla WOŚP

Miło nam poinformować, że zakończyliśmy długi proces wyłaniania osoby, która wspólnie z nami będzie prowadzić Biuro Fundacji. Bardzo dziękujemy za liczne zainteresowanie współpracą!

Rekrutacja - Asystentka Biura Fundacji

Szanowni Państwo,
bardzo przepraszamy za utrudnienia w kontakcie z Fundacją w dniach 2-6 listopada br. w związku z długimi przerwami w dostawie prądu.

Brak prądu

Z radością informujemy, że Wojewódzki Urząd Pracy przyznał nam dofinansowanie na projekt "Maksymalna radość w Buku - II EDYCJA, w ramach PO KL 7.3 (Inicjatywy lokalne na rzecz aktywnej integracji)

Maksymalna Radość w Buku - rusza II Edycja !

Kapituła Konkursu dla Animatorów Społecznych im. Heleny Radlińskiej organizowanego przez Stowarzyszenie Centrum Wspierania Aktywności Lokalnej CAL i Krajowy Ośrodek Europejskiego Funduszu Społecznego nominowało Iwonę Janicką do Nagrody im. Heleny Radlińskiej

Nominacja do Nagrody im. Heleny Radlińskiej

Z radością informujemy, że Wojewódzki Urząd Pracy przyznał nam dofinansowanie na projekt "Maksymalna radość w Puszczykowie", w ramach PO KL 7.3 (Inicjatywy lokalne na rzecz aktywnej integracji)

Maksymalna radość w Puszczykowie - projekt skierowany dla MAM z małymi dziećmi

Z radością informujemy, że Wojewódzki Urząd Pracy przyznał nam dofinansowanie na projekt "Maksymalna radość w Czerwonaku - II EDYCJA", w ramach PO KL 7.3 (Inicjatywy lokalne na rzecz aktywnej integracji)

MAKSYMALNA RADOŚĆ W CZERWONAKU - rusza II EDYCJA !

Z radością informujemy, że Wojewódzki Urząd Pracy przyznał nam dofinansowanie na projekt "Puszczykowo z Inicjatywą - II EDYCJA", w ramach PO KL 7.3 (Inicjatywy lokalne na rzecz aktywnej integracji)

Puszczykowo z Inicjatywą - rusza II EDYCJA

Główny Punkt  Informacyjny Funduszy Europejskich w Poznaniu zaprasza wszystkie mamy planujące powrócić na rynek pracy, na spotkanie poświęcone możliwościom uzyskania pomocy z Funduszy Europejskich.

Spotkanie odbędzie się w czwartek 6 maja 2010 r., w klubie Aktiv przy ul. Gąsiorowskich 4 w Poznaniu, w godz. od 11.00 do 15.00.

Kolejne spotkania zaplanowano na 10 czerwca 2010 r. oraz 21 października 2010 r. (zgłoszenia będą przyjmowane 2 tygodnie wcześniej).

Spotkania pt. MAMA MOŻE WSZYSTKO - także w Poznaniu

Serdecznie zapraszamy na szkolenie prowadzone przez laureatke Euroloder 2010 Iwonę Janicką podczas Dni Kariery 2011. Szkolenie odbędzie się  2011-03-18 [11:00 - 13:00]  w Szkole Języków Obcych Empik ul.27 grudnia.

Dni Kariery 2011

„Z okazji Dnia Dziecka pragniemy życzyć najmłodszym członkom społeczności lokalnej wszystkiego najlepszego, a rodziców prosić, by dołożyli wszelkich starań, aby uczynić dzisiejszy dzień jeszcze bardziej wyjątkowym dla swojego dziecka” – Iwona Janicka, Kierownik projektu „MAM DZIECKO – PRACUJĘ (…)” oraz Dyrektor Fundacji Aktywności Lokalnej.

Wiele radości w Dniu Dziecka!

Tata z dzieckiem

Jedyną pewną rzeczą jest zmiana – to motto zdominowało współczesny świat, co więcej, owe zmiany zachodzą z coraz większą dynamiką. Powyższe hasło staje się również coraz bardziej aktualne w rodzinie – tradycyjny podział na zajęcia kobiece i męskie stopniowo jest zastępowany układem partnerskim, teoretycznie bardziej demokratycznym. W praktyce bywa różnie, ale warto w tym miejscu zaznaczyć, iż jako społeczeństwo pracujemy nad tym.

Dziś widok taty z dziećmi na placu zabaw nie jest już tak egzotyczny jak kilkadziesiąt lat wcześniej. Coraz częściej też zdarza się, że tata jest powiernikiem pierwszych tajemnic i najważniejszą osobą na świecie.

Tata – skarb w części odkryty

ZAPYTANIE OFERTOWE
W związku z realizacją Projektu we współpracy z Powiatem Śremskim / Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Śremie pt. „AKTYWNA INTEGRACJA – SPOSOBEM NA POZYTYWNE ZMIANY” (nr RPWP.07.02.01-30-0023/15), współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, zwracamy się z prośbą o przedstawienie oferty na następujące usługi:
1) zapewnienie noclegów (wynajem pokoi) oraz sal na zajęcia dla dorosłych i dzieci;
2) wyżywienie dla uczestników/uczestniczek w ramach warsztatów wyjazdowych.


Do niniejszego zapytania nie mają zastosowania przepisy ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo Zamówień Publicznych.

Termin składania ofert upływa z dniem 20 czerwca (wtorek) o godz. 15:00.

Termin wykonania przedmiotu zamówienia: 
25 czerwca 2017 r. (niedziela) – 29 czerwca 2017 r. (czwartek)

ZAPYTANIE OFERTOWE. Zapewnienie noclegów (wynajem pokoi), sal na zajęcia dla dorosłych i dzieci oraz wyżywienie w ramach warsztatów wyjazdowych w dn. 25-29 czerwca 2017 r.


W poniedziałek, 24 czerwca na antenie radia Merkury, zostanie przeprowadzony konkurs z okazji Dnia Ojca, w którym do wygrania będą pingwinki cesarskie naszego projektu. Zapraszamy do uważnego słuchania audycji "Babie Lato" w godzinach 9.00 -12.00.

 

Oczywiście życzymy wszystkim naszym Fanom wygranych!

 

Konkurs! Do wygrania pluszowe pingwiny cesarskie!


Fundacja Aktywności Lokalnej (FAL) zaprasza rodziców do wizyty w nowootwartym żłobku. Sprawdźcie sami czy dobrze zmontowaliśmy WASZ Opieka.CZ!
Dni Otwarte mamy codziennie, od poniedziałku do piątku, w godzinach 10.00 - 11.00 oraz 15.00 - 16.00.

Z prawdziwą przyjemnością pokażemy Wam, jak zagospodarowaliśmy przestrzeń dla naszych podopiecznych. Dlatego też zachęcamy do odwiedzin naszej placówki. Dni Otwarte mamy w poniedziałki, środy i piątki w godzinach od 12:15 do 13:30. W innych godzinach oraz w pozostałe dni również można do nas przyjść, ale po uprzednim uzgodnieniu telefonicznym.

 

Opieka.CZ zaprasza dzieciaki!

ZAPYTANIE OFERTOWE
„Zakup i dostawa sprzętu komputerowego oraz drukarek dla Fundacji Aktywności Lokalnej”

W związku z realizacją działań statutowych Fundacji Aktywności Lokalnej w ramach projektów współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020 zwracamy się z prośbą o przedstawienie oferty w ramach zapytania ofertowego.

 

1) CZĘŚĆ 1. Komputer przenośny (notebook) – 10 szt.
2) CZĘŚĆ 2. Komputer stacjonarny z oprogramowaniem i dostępem do Internetu – 10 szt.
3) CZĘŚĆ 3. Drukarka ze skanerem – 6 szt.
Całość zamówienia należy dostarczyć w dniach 27-29 marca 2017 r. pod adres: ul. Chłapowskiego 15/1, 61-503 Poznań

 

Do niniejszego zapytania nie mają zastosowania przepisy ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo Zamówień Publicznych. 
Niniejsze zapytanie ma charakter zapytania ofertowego.

Termin przyjmowania ofert: 23 marca 2017 r. (czwartek) o godz. 17:00

Zapytanie ofertowe - treść (PDF)
Zapytanie ofertowe, zał. 01 - formularz ofertowy (plik PDF)
Zapytanie ofertowe, zał. 02 - oświadczenia (plik PDF)

Wersje edytowalne:
Zapytanie ofertowe, zał. 01 - formularz ofertowy (plik DOC)

Zapytanie ofertowe, zał. 01 - formularz ofertowy (plik ODT)

 

ZAPYTANIE OFERTOWE. Zakup i dostawa sprzętu komputerowego oraz drukarek

Zamówienie: Zakup i dostawa sprzętu komputerowego oraz drukarek dla Fundacji Aktywności Lokalnej.


CZĘŚĆ I. Komputer przenośny (notebook)
Złożono 3 oferty.
Żadna ze złożonych ofert nie podlegała rozpatrzeniu z uwagi na przekroczenie kwoty będącej w dyspozycji Zamawiającego.
Nie wyłoniono Wykonawcy.


CZĘŚĆ II. Komputer stacjonarny z oprogramowaniem i dostępem do Internetu
Złożono 4 oferty.
Żadna ze złożonych ofert nie podlegała rozpatrzeniu z uwagi na przekroczenie kwoty będącej w dyspozycji Zamawiającego.
Nie wyłoniono Wykonawcy.

CZĘŚĆ III. Drukarka ze skanerem
Złożono 3 oferty.
Jedna z ofert nie podlegała rozpatrzeniu z uwagi na przekroczenie kwoty będącej w dyspozycji Zamawiającego.
Oferty złożone i rozpatrywane:
CPU ZETO SP. Z O.O. - oferta uzyskała: 92,79 punktów
MS KOM Sławomir Maćkowiak - oferta uzyskała: 95,00 punktów


 

ZAPYTANIE OFERTOWE. Zakup i dostawa sprzętu komputerowego oraz drukarek. Wyniki postępowania.

ZAPYTANIE OFERTOWE. Zapewnienie noclegów (wynajem pokoi), sal na zajęcia dla dorosłych i dzieci oraz wyżywienie w ramach warsztatów wyjazdowych w dn. 25-29 czerwca 2017 r.
WYNIKI POSTĘPOWANIA

 

W związku z realizacją Projektu we współpracy z Powiatem Śremskim / Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Śremie pt. „AKTYWNA INTEGRACJA – SPOSOBEM NA POZYTYWNE ZMIANY” (nr RPWP.07.02.01-30-0023/15), współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego informujemy o wynikach postępowania w związku z zapytaniem ofertowym na realizację usług:
1) zapewnienia noclegów (wynajem pokoi) oraz sal na zajęcia dla dorosłych i dzieci;
2) wyżywienia dla uczestników/uczestniczek w ramach warsztatów wyjazdowych.

W odpowiedzi na zapytanie ofertowego złożono 5 ofert.
Jedna z ofert nie podlegała rozpatrzeniu z uwagi na fakt niespełniania wymagań zawartych w zapytaniu - brak sali szkoleniowej.

Oferty złożone i rozpatrywane:

  • OLANDIA, RTM Sp.z o.o. - oferta uzyskała: 45,00 punktów.
  • DELFIN Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy - oferta uzyskała: 79,00 punktów.
  • Grand Tours Handel Turystyka, Zbigniew Gray - oferta uzyskała: 64,00 punkty.
  • ATUT Sp.z o.o. - oferta uzyskała: 48,00 punktów.

Wykonawcą usługi został DELFIN Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy.

Wszystkim serdecznie dziękujemy za nadesłane oferty i zachęcamy do udziału w kolejnych zapytaniach.  

ZAPYTANIE OFERTOWE. Zapewnienie noclegów (wynajem pokoi), sal na zajęcia dla dorosłych i dzieci oraz wyżywienie w ramach warsztatów wyjazdowych w dn. 25-29 czerwca 2017 r.  WYNIKI POSTĘPOWANIA

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zamówienie w ramach projektu „Powiat Nowotomyski stawia na rodzinę” (RPWP.07.02.01-30-0033/15) będzie współfinansowane przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego i będzie realizowane na podstawie umowy o dofinansowanie zawartej w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego 2014-2020.

 

Przeprowadzenie indywidualnych spotkań z prawnikiem w ramach poradnictwa specjalistycznego dla uczestników/uczestniczek projektu „Powiat Nowotomyski stawia na rodzinę!”

Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 79111000-5 - Usługi w zakresie doradztwa prawnego

 

Do niniejszego zapytania nie mają zastosowania przepisy ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo Zamówień Publicznych.
Termin realizacji zamówienia: od października 2017 do marca 2019.
Zamawiający planuje zaangażowanie w ramach ww. poradnictwa specjalistycznego 2 prawników prowadzących indywidualne spotkania, z których każdy wyrazi gotowość do zrealizowania szacunkowo 288h spotkań.

Termin składania ofert upływa z dniem 19 października 2017 r. (czwartek) o godz. 10:00

ZAPYTANIE OFERTOWE: prawnik (powiat nowotomyski)

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zamówienie w ramach projektu „Powiat Nowotomyski stawia na rodzinę” (RPWP.07.02.01-30-0033/15) będzie współfinansowane przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego i będzie realizowane na podstawie umowy o dofinansowanie zawartej w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego 2014-2020.

 
Przeprowadzenie indywidualnych spotkań z mediatorem rodzinnym w ramach poradnictwa specjalistycznego dla uczestników/uczestniczek projektu „Powiat Nowotomyski stawia na rodzinę!”

 

Wspólny Słownik Zamówień (CPV): CPV: 87312320-8 - usługi doradcze

 

Do niniejszego zapytania nie mają zastosowania przepisy ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo Zamówień Publicznych.
Termin realizacji zamówienia: od października 2017 do marca 2019.
Zamawiający planuje zaangażowanie w ramach ww. poradnictwa specjalistycznego 2 mediatorów prowadzących indywidualne spotkania, z których każdy wyrazi gotowość do zrealizowania szacunkowo 288h spotkań.

 

Termin składania ofert upływa z dniem 19 października 2017 r. (czwartek) o godz. 10:00

 

ZAPYTANIE OFERTOWE: mediator rodzinny (powiat nowotomyski)

ZAPYTANIE OFERTOWE. 

Przeprowadzenie indywidualnych spotkań z prawnikiem w ramach poradnictwa specjalistycznego dla uczestników/uczestniczek projektu „Powiat Nowotomyski stawia na rodzinę!”

 

 

Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 79111000-5 - Usługi w zakresie doradztwa prawnego

WYNIKI POSTĘPOWANIA. 

Zamówienie w ramach projektu „Powiat Nowotomyski stawia na rodzinę” (RPWP.07.02.01-30-0033/15) będzie współfinansowane przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego i będzie realizowane na podstawie umowy o dofinansowanie zawartej w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego 2014-2020.

 

W odpowiedzi na zapytanie ofertowego złożono 9 ofert.
Jedna z ofert nie podlegała rozpatrzeniu z uwagi na fakt niespełniania wymagań zawartych w zapytaniu -
brak spełnienia wymogu min. 2 lat doświadczenia jako prawnik i/lub radca prawny.

Oferty złożone i rozpatrywane:

Oferent: Liczba punktów, ktore uzyskała oferta:
Kancelaria Adwokacka Daria Jasiukiewicz   80 pkt.
Kancelaria Radcy Prawnego Piotr Brudło (oferta I)  54,18 pkt.
Kancelaria Radcy Prawnego Piotr Brudło (oferta I)  54,18 pkt.
Kancelaria Adwokacka Adwokat Kamil Wasilewski  76,49 pkt.
Magdalena Świtała

Oferta odrzucona z powodu
przekroczenia
kwoty będącej
w dyspozycji Zamawiającego.

Jacek Kowalski Oferta odrzucona z powodu 
przekroczenia 
kwoty będącej 
w dyspozycji Zamawiającego.
Kancelaria Radcy Prawnego Magdalena Toczyńska 60,47 pkt.
Kancelaria Radcy Prawnego Robert Dudkowiak Oferta odrzucona z powodu 
przekroczenia 
kwoty będącej 
w dyspozycji Zamawiającego.

 

Wykonawcą usługi zostali:

  • Prawnik I - Kancelaria Adwokacka Daria Jasiukiewicz 
  • Prawnik II - Kancelaria Adwokacka Adwokat Kamil Wasilewski

Wszystkim serdecznie dziękujemy za nadesłane oferty i zachęcamy do udziału w kolejnych zapytaniach.

 

ZAPYTANIE OFERTOWE: prawnik (powiat nowotomyski) - WYNIKI POSTĘPOWANIA

ZAPYTANIE OFERTOWE. 

Przeprowadzenie indywidualnych spotkań z mediatorem rodzinnym w ramach poradnictwa specjalistycznego dla uczestników/uczestniczek projektu „Powiat Nowotomyski stawia na rodzinę!”

 

 

Wspólny Słownik Zamówień (CPV): CPV: 87312320-8 - usługi doradcze

WYNIKI POSTĘPOWANIA. 

Zamówienie w ramach projektu „Powiat Nowotomyski stawia na rodzinę” (RPWP.07.02.01-30-0033/15) będzie współfinansowane przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego i będzie realizowane na podstawie umowy o dofinansowanie zawartej w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego 2014-2020.

 

W odpowiedzi na zapytanie ofertowego złożono 3 oferty.
Jedna z ofert nie podlegała rozpatrzeniu z uwagi na fakt niespełniania wymagań zawartych w zapytaniu - 
brak spełnienia wymogu min. 2 lat doświadczenia jako mediator rodzinny.

Oferty złożone i rozpatrywane:

Oferent: Liczba punktów, ktore uzyskała oferta:
Kancelaria Mediacyjna Mateusz Gierczak 80 pkt.
Katarzyna Kolasińska Oferta odrzucona z powodu 
przekroczenia 
kwoty będącej 
w dyspozycji Zamawiającego.

 

Wykonawcą usługi zostali:

  • mediator rodzinny I - Kancelaria Mediacyjna Mateusz Gierczak
  • mediator rodzinny II - zapytanie ofertowe zostanie ponowione.

Wszystkim serdecznie dziękujemy za nadesłane oferty i zachęcamy do udziału w kolejnych zapytaniach.

 

ZAPYTANIE OFERTOWE - mediator rodzinny (powiat nowotomyski). WYNIKI POSTĘPOWANIA
URZĄD MIASTA I GMINY W BUKU

Współpraca podczas projektu "Maksymalna radość w Buku"


 
szukaj